102 metry w DSJ2!

Kto nie spędzał przy Deluxe Ski Jump 2 całych lekcji informatyki w szkole i nie starał się pobić rekordów samego Adama Małysza? Pomimo ponad 20 lat na karku, DSJ2 wciąż cieszy się ogromną popularnością. Czas odświeżyć wspomnienia! Czas na Deluxe Ski Jump 2 powered by Rockstar Energy Drink, który rozegra się już 3 grudnia od godziny 16:00 na kanale Twitch – GoodGame_League!

Już w najbliższą sobotę w Esports Performance Center w Warszawie 6 duetów (12 zawodników), podejmie się wyzwania wygrania turnieju 8 skoczni. Organizatorem wydarzenia jest poznańska agencja GG League przy współpracy z Media Direction OMD, Rockstar Energy Drink, x-kom, Dell, Windows oraz Game Pass.

W ciągu ostatnich dni poznaliśmy pełne zestawienie duetów, które zjawia się na miejscu i powalczą o tytuł Mistrza #DSJ2ROCKSTAR:

  • Wojciech Gola & Robert Pasut
  • Slayproxx & Lewus
  • LukiSteve & vstzky
  • Kinga Kujawska & Maciej “Morgen” Żuchowski
  • Izak & Franio
  • mrs_honey & Mailinh

Harmonogram transmisji:

16:00 – rozpoczęcie transmisji na Twitch;

16:20 – rozpoczęcie rozgrzewki w tytuł Game Pass – Gang Beasts;

17:00 – rozpoczęcie rywalizacji w Deluxe Ski Jump 2.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00, jednak zanim zaczniemy dmuchać w monitory, aby wspierać naszych ulubionych twórców, czeka nas rozgrzewka w Gang Beasts. Gra została wybrana ze względu na charakterystykę wydarzenia. Influencerzy przed założeniem nart wcielą się w zabawne, galaretowate postaci. Celem zabawy jest rywalizacja z przeciwnikami poprzez walkę wręcz, zrzucanie z rozmaitych platform czy wpychanie na pułapki. Gra jest dostępna na Xbox Game Pass. Dodatkowo w trakcie trwania transmisji, będzie można zdobyć swój własny kod dający 3-miesięczny dostęp do platformy z ponad 100 grami.

Zaraz po rozgrzewce przeniesiemy się do świata Deluxe Ski Jump 2. Na wydarzenie zaprasza Mikołaj “Silv4n” Sinacki w roli hosta oraz Radosław “mad1” Florkowski w roli komentatora, którzy są znani esportowemu światu z wydarzeń CS:GO, League of Legends, czy nawet Worms W.M.D. Do tego grona dołączy z ramienia Eurosport – Igor Błachut, który komentował wiele sukcesów polskich skoczków w Pucharze Świata. To właśnie jego oko będzie skupione uważnie na każdym ruchu zawodników. Igor posiada nie tylko doświadczenie w komentowaniu, a również w samych skokach na prawdziwej skoczni. Jego rekord to 1,5 m w Zakopanem. Genialny lot, perfekcyjne noty, kapitalny komentarz od samego Kamila Stocha.

16 skoków na głowę na małych, średnich, czy też dużych obiektach. Tyle razy ujrzymy nasze gwiazdy w akcji. Oprócz standardowej sumy punktów, komentatorzy będą mieli do dodania swoje trzy grosze. Każdy duet w pewnym momencie transmisji będzie mógł od nich otrzymać dodatkowe punkty. Noty będą zawierać odległość, styl skoku i oczywiście lądowanie.

Z turnieju #DSJ2ROCKSTAR powstanie reportaż, który stacja TVN wyemituje podczas transmisji z zawodów Pucharu Świata w Titisee-Neustadt!

Zawodnicy rozegrają turniej na laptopach gamingowych Dell G15 5520 z systemem Windows 11. Model ten napędza wydajny procesor Intel Core i5-12500H wspierany przez 16 GB pamięci RAM oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 3050. Taki zestaw zapewnia świetne osiągi w wymagających grach, także najnowszych tytułach. Jego skuteczny system chłodzenia dba natomiast o utrzymanie maksymalnej wydajności przez długi czas.

Zapraszamy do śledzenia Deluxe Ski Jump 2 powered by Rockstar Energy Drink!