O Nas

O nas

Chcesz poznać organizacje GG League? Jesteś w dobrym miejscu. Zobacz jak w krótkim czasie stworzyliśmy prężną esportową markę

Nasza Historia

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się organizacji esportowych w kraju. Twórcy pierwszego w Polsce turnieju LAN na wolnym powietrzu, rozgrywanego na INEA Stadionie w Poznaniu. W swoim portfolio posiadamy głównie turnieje CS:GO oraz FIFA18. Cechą charakterystyczną GoodGame League jest dążenie do zerwania z łatką esportu, jako zamkniętej rywalizacji dla wtajemniczonych i wyjście z nim do wszystkich, nie tylko fanów elektronicznej rywalizacji.

GoodGame League to organizacja bazująca na doświadczeniu, wiedzy i kontaktach branżowych. Już podczas pierwszego roku działalności pozyskaliśmy do współpracy tak uznane marki jak Samsung, TP-link, czy Alsen, które doceniły naszą wizę i potencjał organizowanych przez nas wydarzeń.

Mamy sprecyzowaną strategię rozwoju marki, którą wdrażamy z pomocą naszych partnerów. Wraz z rozwojem rynku esportu na świecie, rośnie też wartość naszego brandu. Towarzysz nam podczas podróży na szczyt!

 

Celujemy wysoko, gdyż znamy swoją wartość.

W ciągu zaledwie dwóch lat staliśmy się jedną z ważniejszych organizacji esportowych w Polsce. Czas na stworzenie największej marki branżowej w europie środkowo-wschodniej!

Oni nam zaufali

zobacz z jakimi markami współpracowaliśmy dotychczas

Chcesz uzyskać więcej informacji o GG League?

Skontaktuj się z nami, odpowiemy niezwłocznie