Poznaj Nas

Kim jesteśmy?

Od 2017 zrealizowaliśmy już blisko 200 mniejszych i większych wydarzeń. Z roku na rok rozwijamy się i podejmujemy większe wyzwania. Mamy doświadczenie, aby kreować coś nieszablonowego. Cechą charakterystyczną Good Game jest dążenie do zerwania z łatką esportu, jako zamkniętej rywalizacji dla wtajemniczonych i wyjście z nim do wszystkich - nie tylko fanów elektronicznej rywalizacji.

 

Jesteśmy agencją eventową kreującą projekty esportowe i gamingowe w Polsce i na świecie. Innowacyjne działania i nietuzinkowe podejście do projektów pozwoliło nam osiągnąć pozycję jednego z liderów branży w Polsce. W swoim portfolio posiadamy turnieje w CS:GO, FIFA, League of Legends, VALORANT, Worms W.M.D, Deluxe Ski Jump 2, czy Fall Guys. Jesteśmy elastyczni. W każdej grze jest potencjał do pokazania jej na rynku.

 

Współpracujemy z największymi markami takimi jak - PepsiCo, Rockstar Energy Drink, Riot Games, Windows, Doritos i x-kom. Mamy sprecyzowaną strategię rozwoju marki, którą wdrażamy z pomocą naszych partnerów. Wraz z rozwojem rynku esportu na świecie, rośnie też wartość naszego brandu. Towarzysz nam podczas podróży na szczyt!

Nasze usługi

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

 • Organizacja turniejów

  Zorganizujemy dla Twojej marki turnieje w grę, która będzie najbardziej spójna. Wiemy co najbardziej się sprawdzi.

 • Doradztwo esportowe

  Oferujemy turniejowe know-how, projektujemy turnieje dla partnerów oraz doradzamy firmom jak postawić pierwsze kroki w esporcie.

 • Transmisja online

  Potrzebujesz transmisji na żywo na światowym poziomie? Nasza kadra i zaplecze sprzętowe sprosta każdemu wyzwaniu.

Proces

Tak działamy aby osiągnąć Twoje cele biznesowe

 • 1

  Diagnoza

  Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, aby przedstawić Ci intratną propozycję.

 • 2

  Analiza

  Przeprowadzamy badania rynkowe i analizujemy aktualne trendy, aby projekt zakończył się sukcesem.

 • 3

  Projekt

  Wdrażamy koncept w życie z udziałem najwyższej klasy specjalistów, którzy znają branżę od podszewki.

Celujemy wysoko, gdyż znamy swoją wartość.

W ciągu zaledwie dwóch lat staliśmy się jedną z ważniejszych organizacji esportowych w Polsce. Czas na stworzenie największej marki branżowej w europie środkowo-wschodniej!

Zaufali nam

Skontaktuj się z nami!

Jesteś zainteresowany
Naszą ofertą?

Napisz do nas