Współpraca

Promuj swoją markę w świecie esportu

Chcesz wejść ze swoim biznesem w dynamiczny segment? A może po prostu chciałbyś wystawić swoje stoisko w naszej strefie EXPO? Napisz do nas. Skontaktujemy się z tobą i przedstawimy atrakcyjny model współpracy. 

 
gg league logo grey

Dlaczego warto wejść w esport?

Dynamiczny wzrost

Esport to jeden z najdynamiczniej rozwijających się rynków. Według statystyk segment ten wzrasta w tempie około 20% rocznie.

Milionowe grupy docelowe

W Polsce 6,1 mln osób interesuje się esportem. 2,8 mln to tak zwani entuzjaści - przyswajający treści przynajmniej raz w miesiącu. Pomożemy Ci do nich dotrzeć!

Duża wartość rynku

W 2016 roku wartość rynku w Polsce wyniosła ok. 40 mln złotych, a w 2018 roku sięgnie nawet 52 mln złotych. Liczby te pokazują stały i prężny rozwój.

Bezpieczeństwo inwestycji

Marki ochoczo wchodzą w rozgrywki gamingowe, gdyż dzięki dużemu wzrostowi rynek ten daje im pewność zwrotu z inwestycji.

Idealna grupa wiekowa

Polską widownię dominuje grupa wiekowa 21-35 lat, sięgającą aż 47% wszystkich fanów. Są to osoby posiadające już swój kapitał, bardzo aktywni konsumenci na rynku.

Modny segment

Co raz więcej firm wspiera esport nie tylko ze względu na pewność inwestycji, ale także patrząc na pozytywne rezultaty PR-owe. o idealny moment na wprowadzenie swojej marki w ten segment.Modele współpracy skrojone według twoich potrzeb

malta esports masters gg leagueStwórz własny turniej

GG League to nie tylko nasze autorskie turnieje. Dla partnerów jesteśmy w stanie zaprojektować, wypromować oraz przeprowadzić ich własne wydarzenie esportowe. Dysponujemy szerokim zapleczem sprzętowym oraz najlepszymi specjalistami w branży, dzięki możesz mieć pewność, że Twoje wydarzenie zakończy się w 100% sukcesem

Marki, które nam zaufały

ZOBACZ Z KIM PRACOWALIŚMY DO TEJ PORY

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli jesteś zainteresowany ciekawą
i skuteczną formą promocji
jaką jest esport, skontaktuj się z nami!

MATUESZ MATYSIAK
CEO

mateusz@ggleague.pl

Dowiedz się więcej na temat turniejów ze stajni GG League