Krok po kroku

Dlaczego warto inwestować w esport?

  • Dynamiczny wzrost

    Esport to jeden z najdynamiczniej rozwijających się rynków. Według statystyk segment ten wzrasta w tempie około 20% rocznie.

  • Bezpieczeństwo inwestycji

    Marki ochoczo wchodzą w rozgrywki gamingowe, gdyż dzięki dynamicznemu rozwojowi rynek ten daje im pewność zwrotu z inwestycji.

  • Milionowe grupy docelowe

    W Polsce 6,1 mln osób interesuje się esportem. 2,8 mln to tak zwani entuzjaści - przyswajający treści przynajmniej raz w miesiącu. Pomożemy Ci do nich dotrzeć!

  • Idealna grupa wiekowa

    Polską widownię dominuje grupa wiekowa 21-35 lat, sięgającą aż 47% wszystkich fanów. Są to osoby posiadające już swój kapitał, aktywni konsumenci na rynku.

  • Duża wartość rynku

    W 2016 roku wartość rynku w Polsce wyniosła ok. 40 mln złotych, a w 2018 roku sięgnie nawet 52 mln złotych. Liczby te pokazują stały i prężny rozwój.

  • Modny segment

    Co raz więcej firm wspiera esport nie tylko ze względu na pewność inwestycji, ale także mając wzgląd na pozytywne rezultaty PR-owe. To idealny moment na wprowadzenie swojej marki w ten segment.

Innowacyjność

Stwórz własny turniej

GG League to nie tylko autorskie rozgrywki esportowe. Jesteśmy zawsze gotowi zaprojektować, wypromować oraz przeprowadzić Twoje własne wydarzenie gamingowe. Dysponujemy szerokim zapleczem sprzętowym oraz najlepszymi specjalistami w branży, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój event zakończy się 100% sukcesem.

Zaufali nam

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

lub

Skontaktuj się z Nami przez
formularz kontaktowy

Napisz do nas