Izak & Franio Mistrzami!

Nietypowe z pozoru połączenie młodej krwi w postaci Frania z Piotrem Izakiem Skowyrskim dało świetny rezultat. Ich duet nie dał szans przeciwnikom i to właśnie oni zostali pierwszymi mistrzami Deluxe Ski Jump 2 powered by Rockstar Energy Drink!

W DSJ 2 wcielamy się w rolę skoczka narciarskiego i próbujemy uzyskać jak najlepszy wynik na skoczni narciarskiej. Gra została wydana w 2001 roku i była dostępna na komputery z systemem Windows. Aktualnie każdy z nas może w nią zagrać na swoim telefonie niezależnie od tego gdzie się znajduje. Do dyspozycji mamy mnóstwo skoczni, od tych najmniejszych po mamucie.

Dnia 3 grudnia poznańska agencja GG League przy współpracy z Media Direction OMD zaprosiła do warszawskiego Esports Performance Center 6 duetów. Zmierzyli się oni w legendarnej, znanej każdej osobie grze Deluxe Ski Jump 2. Sponsorami imprezy były marki – Rockstar Energy Drink, x-kom, Dell, Windows oraz GAME PASS.

Pora na kilka rekordów:

  1. Japonia K210 – Wojciech Gola 213,5 m.
  2. Islandia K190 – Izak 193 m.
  3. Autralia K240 – Izak 235 m.
  4. Słowenia K250 – Maciej “Morgen” Żuchowski 279,5 m.
  5. Zakopane K120 – Lewus 121,5 m.
  6. Wisła K105 – Izak & Lewus 101 m.
  7. Karpacz K105 – Wojciech Golavysotzky 80 m.
  8. Szczyrk K85 – LukiSteve 89,5 m.

Wydarzenie pozwoliło powrócić nam w nostalgii do czasów szkoły podstawowej, gdzie na lekcjach informatyki chyba każdy z nas w przerwach rozgrywał turnieje w tzw. „Małysza„.

Kwalifikacja po 8 skoczniach prezentuje się następująco:
1 miejsce – Izak & Franio
2 miejsce – LukiSteve & vysotzky
3 miejsce – Wojciech Gola & Robert Pasut
4 miejsce – Kinga Kujawska & Maciej “Morgen” Żuchowski
5 miejsce – Slayproxx & Lewus
6 miejsce – mrs_honey & Mailinh

Za oprawę komentatorską eventu odpowiadali Mikołaj „Silv4n” Sinacki oraz Radek „Mad1” Florkowski, którzy stanęli u boku legendarnego Igora Błachuta.

Dzięki współpracy z markami x-kom, Dell, Windows oraz GAME PASS nasi zawodnicy przed rywalizacją w skokach narciarskich mogli rozgrzać oraz rozluźnić się w grze GANG BEASTS. Towarzyszyło temu mnóstwo śmiechu i pozytywnych emocji. Każdy z Was może w nią zagrać, gra jest dostępna na Xbox Game Pass.

W niedzielę 11 grudnia podczas kwalifikacji do Pucharu Świata w Titisee-Neustadt odbyła się emisja felietonu w TVN z naszego wydarzenia, którą poprowadził reprezentant Polski w skokach narciarskich Maciej Kot. Link do materiału znajduje się tutaj.

Galeria zdjęć od ZAKZVISION jest dostępna pod tym linkiemProsimy o podpisywanie zdjęć w następujący sposób – „GG League x ZAKZVISION”.

Słowem końca chcielibyśmy podziękować marce Ballantine’s, która po udanym evencie pomogła nam wrzucić na luz. Pamiętajmy lecz, że alkohol jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.