Robaki Xayoo Industries górą!

Kto by pomyślał, że dzięki Rockstar Energy Drink i GG League Worms W.M.D odzyska blask w oczach widzów. Dnia 26 czerwca przez kilka godzin toczyła się batalia pomiędzy ośmioma drużynami streamerów. Pula nagród turnieju wyniosła aż 10.000zł! Możemy śmiało powiedzieć – planowane estymacje przerosły oczekiwania wszystkich. Ponad 30.000 użytkowników w jednym momencie na wszystkich transmisjach!

W Bitwie Robali by Rockstar Energy Drink udział wzięły następujące formacje:

  • Xayoo Industries (LUKISTEVE – VYSOTZKY – MŁODZIUTKI)
  • JAKBY GAMING (pelcu – paris – Testree)
  • Polska Liga Esportowa (vuzzey – destru – killtronic)
  • FIFA POWER (bejott – DAMIE – FURMAN)
  • Adwokacik (SZPERO – mynio – nawrot)
  • GREBLON C3+ (Neex – STOMP – Hyper)
  • MY PO WIN (Rybson – furazek – slayproxx)
  • BAMBIKI (TOM223 – PAGO – pevor)

Zwycięzcą turnieju została formacja Xayoo Industries, w której skład wchodził LukiSteve, Vysotzky i młodziutki. Panowie pokazali, że mają ogromne umiejętności w Worms W.M.D, co udowadnia sytuacja w górnej drabince i brak przegranej mapy. To była dominacja, która z pewnością spodobała się każdemu widzowi. Mimo, że był to turniej online, to ekipa GG League postanowiła wręczyć puchary zwycięzcom osobiście zaraz po zakończonym finale.

Studio eventu mieściło się w skyboxie The Collective na Legii Warszawa. Dzięki temu wydarzeniu mogliśmy pokazać coś zupełnie nowego w esportowym świecie. Rywalizacja postaci ze świata streamerskiego i esportowego w jednym miejscu, ogromna dawka śmiechu, dobra zabawa, a co najważniejsze spora dawka contentu na kolejne dni. TikTok zostały zasypane shotami z naszego eventu!

Udało się. Pokazaliśmy, że da się połączyć esport z zabawą. Kolejne edycje z pewnością będą, tym razem jednak celujemy w jeszcze lepszy content i wydarzenie offline. Serdecznie dziękujemy każdemu zawodnikowi za zaufanie, wzięcie udziału – liczymy, że wszyscy się bawiliście wspaniale. Dziękujemy marce Rockstar Energy Drink, która ponownie nam zaufała!

Facebook – https://www.facebook.com/GoodGameLeague 

Twitter – https://twitter.com/GGLeaguePL 

Instagram – https://www.instagram.com/ggleague_/ 

Kontakt do organizatorów:

Mateusz Matysiak(CEO) 

mateusz@ggleague.pl 

+48 600 892 476

Damian Dąbrowski(PM)

dd@ggleague.pl 

+48 739 903 624