NINE TO FIVE

#NINETOFIVE 6

Rozgrywki Nine to Five to coś, co urozmaica codzienność każdego fana Counter-Strike’a w czasach pandemii. To cykl, w którym zbierają się formacje(TOP20-40) ze światowego rankingu HLTV i rywalizują o $50,000.

Jako GG League postanowiliśmy po sukcesie Wisła All in Games Kraków w 5. sezonie, wykupić prawa transmisyjne do tego wydarzenia, aby zaoferować rozrywkę polskim fanom, którzy chcieliby oglądać te rozgrywki z polskim komentarzem. W 6. edycji zobaczyliśmy m.in. wcześniej wspomnianą Białą Gwiazdę, PACT, Izako Boars, Farming Simulator oraz AVEZ ESport. Dwóch pierwszych zdołało przejść do fazy playoff, które rozpoczęły się po dwóch tygodniach zmagań, czyli 23 listopada.

Głównymi sponsorami tego wydarzenia zostały marki STS oraz SPC Gear.

Z pewnością liczyliśmy na nieco więcej ze strony polskich ekip. Swoją dobrą dyspozycją na pewno zaskoczyła Actina PACT, która pomyślnie przeszła przez fazę Dawn, a potem system szwajcarski, inkasując w ten sposób 5 zwycięstw z rzędu.

Actina PACT i Wisła All in Games Kraków odpadły w fazie ćwierćfinałów. Ci pierwsi na forZe1:2, a drudzy na SKADE1:2. Ostatecznym zwycięzcą, który zainkasował $35,000 zostało Gambit – był to ich 4 sukces w Nine to Five. Natomiast Nemiga zdobyła sumę $15,000.