HOME SWEET HOME CUP

Polska transmisja z internetowych rozgrywek.


W połowie maja pozyskaliśmy prawa do transmisji czterech tygodni rozgrywek Home Sweet Home Cup, w których brały udział co tydzień polskie formacje. Pula w każdej edycji sięgała $40,000, z czego $30,000 szło do zwycięzcy. Transmisja była dostępna na naszym kanale Twitch.

Co tydzień organizatorzy dobierali 16 zespołów, które były rozstawiane kolejno po cztery, do odpowiednich grup. Dwie wychodziły dalej. Następnie walka toczyła się w znanym przez wszystkich systemie play-offów. Niestety, w ani jednym tygodniu nie mogliśmy się cieszyć ze zwycięstwa polskiej ekipy. Najbliżej zwycięstwa był Karol „rallen” Rodowicz z Team Secret, który w czwartym tygodniu uległ Complexity w wielkim finale.

Podczas trwania tego wydarzenia została ogłoszona również organizacja, której dowodzą legendy polskiej sceny Counter-Strike’a, czyli Filip „NEO” Kubski oraz Wiktor „TaZ” Wojtas. Honoris. Tak właśnie zwie się ich projekt, który starają się rozwijać krok po kroku. Mieliśmy przyjemność transmitowania ich oficjalnego debiutu, który oglądała spora publika.

Drużyna ta występowała we wszystkich tygodniach, które transmitowaliśmy. Poza nimi komentowaliśmy również pojedynki x-kom AGO, Pompa Team, AVEZ Esport, czy Illuminar Gaming. Komentatorami wydarzenia byli – Łukasz „PRAWUS” Ganczewski, Oskar „DeerFluffy” Formella, Radek „mad1” Florkowski i Jakub „Swelder” Grzegorski.

Sponsorami transmisji były dwie firmy – iBOX oraz LVBet Esport, którym dziękujemy za tę współpracę. Oby nie ostatnią.

Aktywne social media GG League oraz naszych komentatorów, to już rzecz normalna.

Jesteśmy zadowoleni z przebiegu transmisji oraz otoczki, która powstała w Polsce dzięki nam nt. rozgrywek Home Sweet Home Cup. Zabrakło jedynie sukcesów Polaków. To było intensywne 270 godzin spędzonych na naszym kanale. Dziękujemy, że byliście z nami!