Rockstar Energy Drink na PGA23!

Jako agencja Good Game, wraz z The Collective i marką Rockstar Energy Drink, zapraszamy w dniach 6-8 października do pawilonu 7A na tegoroczną edycję Poznań Game Arena. Ponownie podejmiemy próbę stworzenia najlepszego stoiska na targach, na którym będzie można spotkać ulubionych twórców internetowych, zagrać w turniejach esportowych, czy sprawdzić umiejętności sportowe, a to wszystko w towarzystwie świetnej oprawie muzycznej.

Podczas ubiegłorocznej edycji PGA, współpracując z marką Rockstar Energy Drink, stworzyliśmy stoisko okrzyknięte mianem najlepszego punktu rozrywki na całych targach. Odwiedzający przez trzy dni mogli liczyć na pokaźną dawkę gamingu, esportu, spotkań z influencerami w akompaniamencie świetnej muzyki. W tym roku zawieszamy poprzeczkę jeszcze wyżej!

Wydarzenie tradycyjnie rozpocznie się w piątek i potrwa 3 dni. W rolę prowadzących sceny wcielą się Mikołaj „Silv4n” Sinacki oraz Rafał Augusiewicz, którzy swoimi głosami i celnymi uwagami będą punktować uczestników zaplanowanych zabaw.

W piątek 6 października na odwiedzających stoisko będzie czekał duet świetnie znany ze świata League of Legends – Lewus oraz Nervarien. Fani będą mogli z nimi rozegrać pojedynki 1vs1 lub 2vs2 na Howling Abyss, a także zrobić sobie zdjęcie i porozmawiać. Dostępna będzie również strefa free2play, dzięki której odwiedzający będą mogli sprawdzić światowej klasy sprzęt komputerowy dostarczony przez markę x-kom oraz iiyama – partnerów tegorocznego stoiska Rockstar Energy Drink.

W sobotę rozegrany zostanie turniej 2vs2 w Counter-Strike’a z pulą nagród wynoszącą zawrotne 6000 złotych. Ponadto strefę odwiedzą osobistości szeroko znane na scenie CS-a w Polsce – MICHU oraz ToM223, którzy staną w szranki ze zwycięzcami turnieju.

Na strefie prowadzona będzie transmisja IRL przez Azdusa, czołowego twórcę internetowego w swojej kategorii contentu. Ponadto odskocznią od esportowych zmagań będzie obecność Adama „AJ” Josefa oraz Klaudii Kołodziejczyk, gwiazd branży fitness oraz life-style. Odwiedzający będą mogli sprawdzić swoją sprawność fizyczną na specjalnej strefie z drążkiem do podciągania oraz ławeczką.

W niedzielę odwiedzą nas czołowi polscy influencerzy ze świata gamingu, a dokładniej – Izak, LukiSteve, Kasix, Remsua oraz Navvcia. Ich obecność jest nieprzypadkowa, ponieważ w ostatni dzień PGA ogłosimy pewne wydarzenie, które wypełni ramówki widzów na kolejne dwa miesiące. Z pewnością jest to obowiązkowy dzień dla społeczności platformy Twitch.

Partnerami technologicznymi strefy zostały marki x-kom oraz iiyama. Dostarczą one niezawodne, światowej klasy komputery marki G4M3R i monitory iiyama, które zapewnią najwyższą płynność podczas rozgrywek oraz obraz w 240Hz.

Steelseries dostarczy peryferia, uwielbiane przez graczy na całym świecie. Uczestnicy rozgrywek będą mogli przetestować egzemplarze słuchawek serii Arctis, myszki Aerox oraz klawiatury Apex. Ponadto marka udostępni swój sprzęt w streaming roomie, aby twórcy nadający z PGA mogli liczyć na nieskazitelną jakość dźwięku na swojej transmisji.

Yumisu zadba o komfort wszystkich uczestników rozgrywek na strefie. Fotele gamingowe, zapewniające ergonomię i wygodę siedzenia nawet podczas długich sesji grania, których cechą szczególną jest minimalistyczny design, modułowość oraz opcje personalizacji.

Oto jak prezentuje się szczegółowy harmonogram nadchodzących wydarzeń:

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!