Najlepsze stoisko na PGA 2022!

Statuetka za najlepsze stoisko podczas Poznań Game Arena 2022 wylądowała na konto Rockstar Energy Drink! Ciężko się z tym nie zgodzić. Trzy dni pełne influencerów, gamingu, esportu, muzyki oraz wielu innych aktywności, które doceniło nie tylko „jury”, ale również fani odwiedzjący poznańskie targi!

Wspólnie z SHIF7, Rockstar Energy Drink oraz Da Grasso stworzyliśmy najlepszą strefę dla fanów PGA w 2022 roku, które odwiedziło blisko 50.000 osób! Takiego przebiegu sytuacji nie spodziewał się nikt! Dziękujemy każdemu, kto odwiedził, podziwiał naszą pracę i obserwował weekendowe zmagania na platformie Twitch. To był intensywny czas, ale zakończony ogromną dawką uśmiechu!

Na strefie ROCKSTASR nie było chwili oddechu. Co godzinę nasi hości, Adamcy oraz Silv4n losowali nagrody dla uczestników, m.in bluzy, koszulki Rockstar Energy Drink, kody rabatowe do Da Grasso i wiele innych! W dodatku od rana do wieczora można było skorzystać z tzw. fotobudki 360!

W sobotę postawiliśmy na gaming i esport z ogromną dawką influencerów. Stoisko odwiedzili – Snax, Pevor, TOM223, Lewus oraz VVarion, którzy podjęli się rywalizacji z formacjami z otwartych kwalifikacji BITWY ROBALI OPEN w świecie Worms W.M.D. Zwycięzcą okazał się zespół „OBIECUJE„, który w finale pokonał BAMBIKI.

W trakcie wydarzenia i zaraz po nim pojawiali się influencerzy, którzy przeprowadzali na scenie wywiady, robili zdjęcia z publicznością, rozdawali nagrody oraz energetyki ROCKSTAR. Wśród sobotnich gwiazd można było złapać takie osobowości jak Izak, Kasix, Remsua, Miszel, który postanowił również odpalić transmisję dla swoich widzów prosto z naszego streaming roomu, jak i wcześniej wspomniani Snax, Pevor oraz TOM223.

Czy to był koniec wrażeń na sobotę? Nie. Zaraz po BITWIE ROBALI postawiliśmy przy scenie stół do ping pong’a, na którym rywalizowali ze sobą influencerzy, a następnie chętni fani między sobą. Zaciętych spotkań nie było końca, a emocje? Większe niż kiedykolwiek.

Na niedzielę przygotowaliśmy wydarzenie ABYSS2V2 OPEN, w których dwa duety z selekcji weszły do rywalizacji na scenie Rockstar Energy Drink i miały za zadanie pokonać vstzky & LukiSteve oraz Lewusa & VVariona. Ich misja nie powiodła się. Dwie pary influencerów zameldowały się w finale, a ostatecznym zwycięzcą okazała się być ponownie formacja Xayoo Industries – podobnie jak w lipcu!

Zaraz po evencie mogliśmy obserwować zmagania ponad 400 uczestników w quizie przygotowanym od Silv4n z unikalnymi pytaniami, zmierzyć się w cyklu „Pokonaj Mistrzów ABYSS2V2…„, w konkursach staniu na rękach, siłowaniu się. Atrakcjom nie było końca!

Strefę odwiedzili Nervarien, RandomBruce, młodziutki, Popo oraz Czekolad, z którym można było przez kilka godzin zmierzyć się w formacie 1 versus 1 w League of Legends. Wszystko zostało utrzymane w świetnym klimacie, przy dobrej muzyce, którą dostarczał nam Maqoo.

Dodatkowo zawodnicy mogli poczuć wygodę foteli i biurek, które dostarczyła nam firma Diablo Chairs.

Jeżeli ktoś przed przeczytaniem tytułu artykułu miał wątpliwości, czy faktycznie nasze stoisko było najlepsze, to po przeczytaniu tego nie powinien mieć żadnych wątpliwości 😉

Dziękujemy każdemu, kto odwiedził naszą strefę oraz całemu zespołowi SHIF7 za wspólne działanie! Jak opisać jednym słowem PGA22 x Rockstar Energy Drink? Było „epicko„! Widzimy się już niedługo, bo to nie koniec gamingu i esportu w 2022 roku!