Rockstar Energy Drinka na PGA!

Wspólnie z markami Rockstar Energy Drink, Da Grasso oraz SHIF7 GAMING zapraszamy już 7-9 października na Poznań Game Arena 2022! Doładujemy każdego dawką esportu, rywalizacji, dobrej muzyki oraz influencerów w Pawilonie 7a!

W piątek odwiedzającym zapewniamy rywalizację na głównej scenie Rockstar Energy Drink, czyli wspólne gry z hostem sceny – Adamcym. W trakcie zabawy widzowie będą mogli zdobyć nagrody od marek Rockstar Energy Drink oraz DaGrasso.

Kolejne dwa dni zapowiadają się jeszcze bardziej emocjonująco – wtedy rozpalimy esportowe emocje! Do organizowania rozrywki na strefie zaprosiliśmy nikogo innego jak Mikołaj “Silv4n” Sinacki, który wie czego widz potrzebuje. Na pewno nie będziemy się nudzić z jego szalonymi pomysłami, których w rękawie ma całą masę.

W sobotę odwiedzający stanowisko Rockstar Energy Drink będą mieli okazję spotkać się z wieloma influencerami. Zawitają do nas między innymi Izak, Kasix, Remsua, Miszel, z którymi będzie można pograć, pogadać, posłuchać wywiadów oraz zrobić zdjęcie. Poza meetingami od 12:00 rozpocznie się ostateczne starcie BITWY ROBALI OPEN. 28 września rozgrywaliśmy otwarte kwalifikacje dla wszystkich chętnych. Do turnieju zakwalifikowały się formacje GARNUCHY oraz OBIECUJE, które zmierzą się z zespołami – BAMBIKI, w skład którego wchodzi Snax, TOM223 oraz Pevor i DEGENERACI, czyli Adamcy, Lewus oraz VVarion.

Na niedzielę czekają z pewnością fani League of Legends. Podobnie jak przy rywalizacji Worms W.M.D, otworzyliśmy selekcje dla wszystkich chętnych. Zgłosiło się 38 duetów, które 2 października rywalizowały ze sobą o wyjazd i możliwość zagrania na scenie Rockstar Energy Drink. Ostatecznymi zwycięzcami zostali NOONE CARES i MGEEN FANB, a ich rywalami będą Lewus z VVarionem oraz Mistrzowie ABYSS 2 versus 2, czyli Xayoo Industries – LukiSteve & vstzky.

Po wydarzeniu ABYSS2V2 szykujemy również rywalizację „POKONAJ MISTRZÓW!„, w której kilka osób będzie mogło zmierzyć się z naszymi „Champions of the ABYSS„. Jeżeli komuś nie uda się złapać miejsca dla siebie, to nic straconego. Obok sceny będzie czekać na Was Czekolad, półfinalista EU Masters oraz były midliner Excel. Będziecie mieli możliwość zmierzyć się z nim 1 versus 1. Za mało? W trakcie eventu wpadnie również do nas Nervarien, który oceni skille naszych graczy!

Zapowiadają się trzy dni pełne emocji. Nie może Cię tam zabraknąć – Pawilon 7A, strefa Rockstar Energy Drink!