Czas na ROCKSTAR ENERGY 2V2!

Ponad 10 miesięcy oczekiwania na drugą edycję – i w końcu nadchodzi! GG League tak samo jak rozpoczęło rok, czyli “z przytupem”, tak samo go zakończy!

Poznańska agencja Good Game League ogłasza rozpoczęcie współpracy z marką Rockstar Energy Drink, która uzyskała status sponsora tytularnego nadchodzącej edycji 2 versus 2 Showdown. W dniach 21-22 grudnia gwiazdy polskiej sceny Counter-Strike:Global Offensive i influencerzy zjawią się w Novotel Centrum Poznań, aby podjąć się rywalizacji o 50.000PLN! Sponsorami wydarzenia zostali również GamerHash oraz TOTALbet.

Ponad 10 miesięcy oczekiwania na drugą edycję – i w końcu nadchodzi! Na początku roku 2021, GG League postanowiło wyjść naprzeciw wszystkim i zrobiło pierwszą imprezę LAN-ową, która odbyła się wówczas w warszawskiej Galerii Reduta. To było przełomowe wydarzenie, które zawodnicy zapamiętali na długo i świetnie się bawili, po jakże ciężkich pandemicznych miesiącach i rywalizacji online.. GG League tak samo jak rozpoczęło rok, czyli “z przytupem”, tak samo go zakończy!


Niestandardowy format “dwóch na dwóch” zamiast “pięciu na pięciu”, to sposób na pokazanie, że CS:GO posiada nowe możliwości. To zarazem połączenie się z zupełnie innym gronem użytkowników, którzy są momentami znudzeni profesjonalnymi meczami. GG League z Rockstar Energy Drink chce dostarczyć nowych emocji oraz contentu na swój kanał Twitch, gdzie będzie odbywać się turniej.

Do grona sponsorów dołączył również legalny polski bukmacher TOTALbet, który stworzy dedykowaną ofertę na spotkania 2 versus 2 Showdown, zakłady specjalne oraz kody promocyjne dla nowych i stałych użytkowników. Natomiast GamerHash dorzuca 25.000zł w GHX (GamerCoin) dla graczy oraz 5000zł w GHX dla społeczności.

Turniej odbędzie się stacjonarnie w Poznaniu, a gospodarzem został Novotel Poznań Centrum. Do rywalizacji zostało zaproszonych 7 duetów, a dodatkową parę wyłonią otwarte kwalifikacje, o których będzie głośno na mediach społecznościowych GG League. Każdy gracz będzie mógł spróbować awansować na to wydarzenie. Organizatorzy zapewniają nocleg, wyżywienie, dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia!

W poprzedniej edycji mogliśmy obserwować znakomite pary, jak np. Jarosław “pasha” Jarząbkowski z Janusz “Snax” Pogorzelski, czy też Filip “NEO” Kubski w połączeniu z Wiktor “TaZ” Wojtas. Turniej wygrał jednak duet z Anonymo Esports, czyli Paweł “innoecnt” Mocek oraz Kacper “Kylar” Waluszkiewicz. Kto tym razem podniesie trofeum? Pierwszy duet zostanie ogłoszony już jutro – 8 grudnia – na social mediach GG League.

Rockstar Energy 2 versus 2 Showdown by GG League w pigułce:


System: każdy mecz bo3 w GSL;
Mapy podczas kwalifikacji i na głównym wydarzeniu:

Tryb Wingman na Inferno, Cobblestone, Train oraz Nuke oraz:
aim_map;
aim_pistol_csgo;
awp_india.

Liczba graczy: 8 par, czyli 16 zawodników.

Organizatorzy nie próżnowali na puli nagród, która sięga aż 50.000zł.

Dodatkowo ufundowana zostanie nagroda dla MVP publiczności w postaci 5.000zł w tokenie GHX.

Transmisja z tego wydarzenia odbędzie się na kanale Twitch – GoodGame_League. Organizatorzy gwarantują, że 21-22.12 będzie obfitował w wiele atrakcji na miejscu z zawodnikami, ekspertami i komentatorami turnieju, którzy zostaną ogłoszeni nadchodzących dniach.

Ze względu na aktualną sytuację i nowe obostrzenia, event będzie dostępny tylko dla graczy i pracowników, którzy będą niezbędni do przeprowadzania całej inicjatywy. Rywalizacja odbędzie się we wszelkich standardach bezpieczeństwa i wymogów Ministerstwa Zdrowia.

Dwa na dwa powraca jeszcze przed świętami! To chyba najlepszy prezent jaki mogłem sobie wyobrazić! Czeka nas kolejny dynamiczny turniej z gwiazdami polskiej sceny, zaangażowaną społecznością i mnóstwem emocji i zabawy. Pracę nad kolejną edycją Showdown rozpoczęliśmy od razu po zakończeniu styczniowej imprezy w Strefie Gracza. Fakt nawiązania współpracy z marką Rockstar Energy jest dla nas olbrzymią nobilitacją i docenieniem zaangażowania z jakim działamy na esportowej scenie od lat.” – dodaje Mateusz Matysiak, CEO Good Game Sp. z o.o.

Rockstar Energy Drink:

Rockstar Energy Drink wzmacnia Twoją wewnętrzną „gwiazdę”, wspiera Twoją pasję i energię. Rockstar Energy Drink jest dla tych, którzy mają w sobie determinację, by robić rzeczy, nie odkładać ich na później. Dla tych, którzy stawiają czoła swoim wyzwaniom, którzy są codziennie motywowani swoimi celami (małymi i dużymi). Wiedzą, że nic się nie dzieje bez ciężkiej pracy, czerpią satysfakcję z osiągnięć. I potrafią po prostu zadziałać, kiedy trzeba. Rockstar Energy Drink przywraca energię do tego, by działać dalej na pełnych obrotach. Wejść i zrobić swoje.

Napoje energetyczne Rockstar Energy Drink zawierają witaminy z grupy B, wyciąg z żeńszenia, taurynę, a także kofeinę oraz guaranę. Na polskim rynku znajdują się od 2012 roku, dzięki koncernowi PepsiCo.

TOTALbet:

Jest legalną, polską firmą bukmacherską, działającą w oparciu o zezwolenie Ministra Finansów RP z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017. Na rynku wyróżnia ich jakość, zgodna z zachodnimi standardami. Wysokie kursy i Gra Bez Podatku, połączone z nowoczesnym systemem to jakość, na którą czeka każdy.


GamerHash:

GamerHash to ekosystem z natywnym tokenem GamerCoin (GHX), z którego korzysta ponad 660 000 graczy. Użytkownicy wymieniają moc obliczeniową swojego komputera i wykonują zadania w Play&Earn, aby wykopać Bitcoina. Można go wypłacić lub wymienić na +600 produktów cyfrowych w GamerHash Store.

Token GamerCoin $ GHX jest notowany na najlepszych giełdach kryptowalut, takich jak Bithumb, KuCoin oraz Bitcoin.com. Jednocześnie jest to pierwszy licencjonowany (UE) token do gier. Projekt planuje uruchomić własny rynek NFT skoncentrowany na grach i e-sporcie, a także dotrzeć do 1,5 miliona użytkowników w najbliższym roku.

Pozostało tylko śledzić social media.


Facebookhttps://www.facebook.com/GoodGameLeague
Twitterhttps://twitter.com/GGLeaguePL
Instagramhttps://www.instagram.com/ggleague_/

Kontakt do organizatorów:


Mateusz Matysiak(CEO)
mateusz@ggleague.pl
+48 600 892 476

Damian Dąbrowski(PM)
dd@ggleague.pl
+48 739 903 624