PGL Major Stockholm 2021

GG League wyruszyło na PGL Major Stockholm 2021!

Major to święto każdego gracza Counter-Strike od wielu lat. To zarazem najważniejsze wydarzenie w życiu każdego zawodnika. To cel, który chcą zdobyć wszyscy, a w tym roku było o co walczyć, ponieważ PGL poza kilku tysięczną publicznością w Avicii Arena, zapewniło rekordową pulę nagród sięgającą $2,000,000.

To była ogromna przyjemność pojawić się na takim evencie i zobaczyć jak wygląda organizacja tego od środka. Emocji również nie zabrakło, a esportowi fani przynieśli na arenę niesamowite emocje. Warto dodać, że to pierwszy turniej tego typu od około dwóch lat.

Na naszym Instagramie w sekcji „Wyróżnionych” znajdziecie więcej ciekawych materiałów – https://www.instagram.com/ggleague_/.

Zwycięzcą Majora została formacja Natus Vincere, która zasiliła swoje konto kwotą $1,000,000, a tytułem Wicemistrza może pochwalić się G2 Esports, którzy triumfowali na naszym przedsięwzięciu Good Game League 2019.

To nie pierwsza i nie ostatnia wycieczka GG League. Warto śledzić nasze social media po więcej tego typu akcji. Może kiedyś przyjdzie na nas pora, aby zorganizować Majora. Kto wie!