GG League x StreamCards

Dołącz do ekskluzywnych, zamkniętych beta testów StreamCards dostępnych jedynie dla widzów Spring Sweet Spring. Startujemy już 15 kwietnia!

Każdemu z nas brakuje czasami emocji jakie towarzyszą oglądaniu turniejów na żywo, dlatego cały czas szukamy sposobów, aby zapewnić Wam maksimum emocji, nawet jeśli naszymi trybunami pozostają kanapy w domach. Dlatego tym razem postanowiliśmy zaoferować Wam coś czego nie było jeszcze na żadnych livestreamach na świecie – StreamCards, nowy wymiar interakcji z rozgrywkami CS:GO. Brzmi intrygująco? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wraz ze StreamCards zamknięte beta testy ich produktu, dostęp do nich możecie uzyskać już teraz wymieniając swoje punkty kanału w naszym sklepie.

Czym jest StreamCards?

StreamCards jest wtyczką do Twitcha, która pozwoli wam popisać się wiedzą o CS:GO podczas zawodów na żywo i zmagań waszych ulubionych drużyn. Używaj kart, aby przewidywać w czasie rzeczywistym wydarzenia na ekranie, walcz z innymi, zgarniaj punkty energii i zdobywaj super nagrody. Jeśli jeszcze nie słyszałeś o wtyczkach, możesz dowiedzieć się o nich więcej tutaj.

Jak grać w StreamCards?

W StreamCards zagrasz z poziomu transmisji Spring Sweet Spring. Po zezwoleniu na wyświetlanie wtyczki nie musisz opuszczać kanału na którym trwa mecz. Gdy wybierzesz opcję ‘szukaj meczu’ znajdziemy dla Ciebie trzech innych graczy. Od teraz wszystko zależy od Ciebie! Obserwuj co dzieje się podczas meczu, wybieraj karty, aby przewidzieć następne ruchy obydwu drużyn (wszystko w czasie rzeczywistym!). Jeśli uda Ci się dobrze przewidzieć wydarzenia na ekranie, zdobywasz punkty energii, jeśli nie, tracisz je – pamiętaj, że grasz z innymi, ten kto wygra ma szansę zebrać atrakcyjne nagrody!

Jak zapisać się do bety?

To bardzo proste. Odwiedź sklep naszego kanału i wymień 22000 punktów na dostęp do bety StreamCards. Do udziału w becie wystarczy tylko konto Twitch i Twój email. Pełną instrukcję co dalej dostaniesz w wiadomości od nas.

Gdyby ktoś nie znał adresu do naszego kanału Twitch – https://www.twitch.tv/goodgame_league.


P.S. Po turnieju dostaniesz wiadomość z linkiem do formularza feedbacku. Każdy kto wypełni cały formularz i odpowie na pytanie konkursowe, będzie miał szansę na wygranie super nagród związanych z CS:GO!