Snow Sweet Snow 1-3

Good Game League pozyskało wyłączne prawa transmisyjne na cały 2021 rok z wydarzeń Relog Media

Za nami trzy eventy Snow Sweet Snow, które transmitowaliśmy od 18 stycznia do 7 kwietnia. Przez ten czas żaden polski zespół nie był w stanie zdobyć upragnionego trofea, lecz najbliższej tego rezultatu znalazło się x-kom AGO – drugie miejsce, podczas drugiej edycji. Teraz nadejdzie pora na Spring Sweet Spring, o których informujemy na bieżąco w naszych mediach społecznościowych.

Przez trzy miesiące zostało rozdane $300,000. W puli nagród do końca roku pozostało jeszcze $900,000, które zostało rozłożone na edycję wiosenną, letnią i jesienną.

Jak przebiega całe wydarzenie? Od czego zaczynamy?

  • od regionalnych kwalifikacji, w których oglądamy 32 zespoły w 8 grupach, z czego 2(z każdej) wychodzą do kolejnej fazy składającej się z systemu szwajcarskiego;
  • 16 najlepszych ekip mierzy się o 8 miejsc w głównym wydarzeniu. Warto podkreślić, że już w tym momencie drużyny są nagradzane pulą nagród o wysokości $32,000;
  • Main Event to 8 zakwalifikowanych zestawień i 8 zaproszonych ekip, a następnie połowa z nich przechodzi do play-offów, w których poznajemy zwycięzcę. Dodatkiem specjalnym są tutaj 4 zaproszenia drużyn z miejsc top5-20 HLTV.

Jeden sezon przeliczamy na około 100 godzin transmisji. Poniżej przedstawiamy statystyki naszego kanału Twitch z Snow Sweet Snow 1-3.

Robią wrażenie

Gratulujemy zwycięzcom – Funplus Phoenix, HAVU i mousesports. Dziękujemy również każdej polskiej organizacji za dostarczone emocje i widzimy się już od poniedziałku, ponownie na naszym kanale.

Twitch – https://www.twitch.tv/goodgame_league

Facebook – https://www.facebook.com/GoodGameLeague

Twitter – https://twitter.com/GGLeaguePL

Instagram – https://www.instagram.com/ggleague_/