Good Game na kongresie SBP

Już 10-12.03.2021 odbędzie się pierwszy Kongres Stowarzyszenie Sport Biznes Polska!

Podczas wydarzenia poruszane będą najważniejsze tematy związane z przyszłością polskiego sportu i biznesu w 2021 roku. Wydarzenie odbędzie się w formule online, jednak sama transmisja przygotowana będzie w studio. Hybrydowa forma wydarzenia pokazuje, że oprócz niezwykle ciekawych treści, Kongres podąża za najnowszymi trendami w branży eventowej.

Kongres podzielony został na 3 główne bloki tematyczne: “Sport i Biznes 2021”, “Marketing i sponsoring sportowy” oraz “Zarządzanie i finansowanie sportu w samorządach”. Jeden z wielu paneli dyskusyjnych – „Esport w Polsce – strategia wzrostu i przyszłość branży.” – jest nam niezwykle bliski, nie tylko dlatego, że traktuje o naszej branży, ale ponadto wśród zaproszonych znalazł się nasz CEO Mateusz Matysiak. Dziękujemy Organizatorom za wyróżnienie i zaproszenie do wyśmienitego grona, które uzupełnią:

  • Paweł Kowalczyk – Prezes Zarządu Polska Liga Esportowa;
  • Grzegorz Łagowski – Esports Manager w SPORTFIVE Poland;
  • Wiktor Cegła – Head of Publishing, Eastern Europe w Riot Games.

Panel poprowadzi natomiast Jakub Świsłowski reprezentujący Stowarzyszenie Sport Biznes Polska.

“Obecność panelu o tematyce esportowej na tak ważnym wydarzeniu, jest dla nas bardzo budująca. Pokazuje to, że nasza branża jest coraz bardziej istotną formą rozrywki, a komunikacja poprzez streaming staje się popularnym sposobem dotarcia do widza. Osobiście traktuję zaproszenie jako wyróżnienie i uznanie naszej ciężkiej pracy, którą od kilku lat wkładamy w rozwój esportu i gamingu w Polsce.” – Mateusz Matysiak, CEO @ Good Game Sp. z o.o.

Całość programu Kongresu dostępna jest na stronie: https://sbpolska.pl/kongres-sbp/. Gorąco zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu! Cieszymy się, że możemy reprezentować esport zarówno na kongrese, jak i w samym stowarzyszeniu, do którego dołączyliśmy w grudniu 2020 roku.