ESPORT GRA 3 by DZIK

22 czerwca, w warszawskiej La Playa Music Bar, topowi polscy influencerzy ze świata lifestyle’u, fitnessu, gamingu, esportu i streamingu wezmą udział w turnieju siatkówki plażowej o nazwie ESPORT GRA 3 by DZIK.

Wydarzenia sportowe z udziałem influencerów stają się prawdziwą perełką dla marek poszukujących skutecznych sposobów dotarcia do szerokiej publiczności. Jednym z takich eventów jest ESPORT GRA 3, czyli nadchodzący turniej siatkówki plażowej. Wezmą w nim udział polskie gwiazdy internetu z takich środowisk jak life-style, fitness, gaming, esport i streaming.

Wejściówki za darmo

Organizator przewidział 990 darmowych biletów dla osób chcących śledzić rywalizację na miejscu. Event odbędzie się 22 czerwca w La Playa Music Bar w Warszawie (Wybrzeże Helskie 1/5) o godzinie 14:00, a wejściówki można zgarnąć za pomocą Decathlon GO – aplikacji służącej do zapisów w zawodach sportowych. Dostępne pod linkiem – http://bit.ly/BiletESPORTGRA.
Osoby, które nie mogą się pojawić na miejscu, będą mogły śledzić wydarzenie w internecie na kanale Twitch.tv/GoodGame_League oraz kanale YouTube@EKIPA WK.

Lista uczestników pęka w szwach 

W ESPORT GRA 3 by DZIK, podobnie jak w dwóch poprzednich odsłonach wezmą udział najpopularniejsi polscy influencerzy. Na liście uczestników znaleźli się:

  • Ekipa WK (Owca, Robur, Agaciasta i inni…)
  • Kanał Zero (Człowiek Warga, Izabella Krzan, Dominik Czeremuszkin)
  • Piękni i Bestia (Izak, Młooda, Troglodyta i inni…)
  • Team Kasix (Kasix, Morgen, xSheeya i inni…)
  • Rebels Gaming (sekcja Counter-Strike 2)
  • Team Pony (Fusialka, Kwolczi, Mendi i inni…)
  • Team IRL (Azdus, Gangamurun, Franio i inni…)
  • FC Blurr (czvjnik, ostry, arturo i inni…)

Każde rozgrywki potrzebują komentatorów. Na ESPORT GRA 3 by DZIK usłyszymy znany esportowy duet w postaci Łukasza “Hermesa” Pożyczka i Radka “mad1” Florkowskiego. Dołączy do nich Damian Bąbol, czyli twórca wideo, lektor, prezenter i od niedawna komik. Wcześniej pracował on jako dziennikarz sportowy, czy korespondent na największych wydarzeniach sportowych. Imprezę ESPORT GRA 3 by DZIK traktuje jako poszerzenie horyzontów i zapoznanie się z nowym światem.

Podkręcone zasady 

Na wydarzeniu pojawią się profesjonalni sędziowie, którzy będą przestrzegać standardowych przepisów siatkówki. Turniej zostanie podzielony na fazę grupową, w której mecze będą prowadzone według zasady “każdy na każdego” z meczami do 15 punktów. Cztery najlepsze zespoły zagrają w play-offach z meczami best-of-three oraz punktacją do 21

Ponadto organizator przewidział unikalne zasady, które urozmaicą widowisko. Wśród nich pojawią się zdobycie dwóch punktów za zagranie główką oraz za atak idealnie w linię boiska. Dodatkowo w dwóch rundach każdego meczu AS serwisowy będzie liczyć się aż za trzy punkty, co może odwrócić losy rywalizacji, jednak kontrolę nad tym aspektem będą mieli sędziowie.

Na zawodników czekają dodatkowe indywidualne nagrody: MVP – dla najlepszego zawodnika, DZIKI AS dla osoby z największą liczbą asów serwisowych oraz DZIKI BLOK za najwięcej skutecznych bloków.

Zderzenie dwóch światów

ESPORT GRA to unikatowe wydarzenie, które łączy dwa światy: tradycyjnego sportu oraz esportu. Jest to już 3. edycja wydarzenia. Poprzednie dwie skupiały widzów i fanów piłki nożnej. W tym roku postawiono na siatkówkę. Ta jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce, która przyciąga tłumy fanów, a obecność czołowych polskich influencerów dodaje wydarzeniu niepowtarzalnej formy. Rywalizacja może zaangażować odbiorców będących fanami sportu oraz przedstawicieli młodszego pokolenia, którzy będą chcieli zobaczyć swoich idoli w nowym otoczeniu.

Przyjazna atmosfera – pozytywny wizerunek

ESPORT GRA to nie tylko rywalizacja i sportowe emocje, ale także sposób na rozrywkę dla całej rodziny. Organizator ESPORT GRA chce pokazać, że zmagania internetowych gwiazd mogą wiązać się z pozytywną energią, więc czerwcowa impreza w Warszawie stawia na dobrą zabawę, ducha fair-play i przyjazną atmosferę. 

Jest to idealna okazja, aby partnerzy eventu stali się częścią tego pozytywnego wydarzenia i zyskali wizerunek firmy przyjaznej każdej grupie wiekowej. Budowanie ciepłych skojarzeń z marką to inwestycja w długoterminowy sukces. Tytularnym sponsorem ESPORT GRA 3 jest marka DZIK, promująca w tym wypadku napoje Vitamin Drink, Vitamin Boost oraz serię napoi energetycznych DZIK ENERGY.

Partnerem głównym zawodów jest marka Decathlon, która w ubiegłym roku rozpoczęła współpracę z Polską Ligą Siatkówki, w ramach promocji sportu w naszym kraju. Kooperacja podczas ESPORT GRA 3 by DZIK wpisuje się się w te założenia i jest możliwością dotarcia do miłośników aktywnego trybu życia.

Partnerem technologicznym wydarzenia jest x-kom, jeden z największych sklepów z elektroniką użytkową w Polsce. W ich ofercie można znaleźć topowe laptopy gamingowe HP Omen oraz HP Victus, jak również peryferia dla graczy HyperX

Coś więcej niż rozgrywki

ESPORT GRA to nie tylko turniej siatkówki. To platforma, która pozwala markom zbudować związki emocjonalne z ich docelowymi grupami odbiorców poprzez połączenie sportu z potęgą mediów społecznościowych. To idealna okazja dla marek poszukujących nowych sposobów promocji i zaangażowania społeczności online, zapewniając unikalne doświadczenie dla uczestników i możliwość wzmocnienia ich wizerunku marki.