FLASHPOINT 3

Polska transmisja FLASHPOINT 3 – turnieju kwalifikacyjnego do PGL Major Stockholm 2021!

10-30 maja odbędzie się trzeci sezon wydarzenia FLASHPOINT, a polscy widzowie mogą liczyć na transmisję w rodzimym języku. Polska agencja gamingowa Fantasyexpo zakupiła prawa do transmisji, którą przygotuje firma Good Game League.

FLASHPOINT 3 jest pierwszym przystankiem do zdobycia majorowych punktów.. Wśród 16 najlepszych formacji na świecie, znajdziemy polski akcent w postaci Anonymo Esports i Mateusza „mantuu” Wilczewskiego, czyli reprezentanta OG. Walka będzie toczyć się o $50,000 i punkty z systemu RMR.

Good Game League, przy współpracy z Fantasyexpo, będzie realizować transmisję z tego wydarzenia, aby śledzić poczynania nie tylko polskich, ale również pozostałych zespołów. Transmisję z wydarzenia będzie można znaleźć na oficjalnym kanale Good Game League na platformie Twitch, z wyjątkiem występów Anonymo. Po ogromnej aktywności polskich widzów w kwalifikacjach, relacja z meczów polskiej drużyny odbędzie się na kanale Piotra “izaka” Skowyrskiego.

Major jest spełnieniem marzeń i celem każdego profesjonalnego gracza. Są to najważniejsze rozgrywki w świecie Counter-Strike: Global Offensive, które w końcu wrócą do „żywych” pod dłuższej przerwie. Ze względu na pandemię zeszłoroczne wydarzenie zaplanowane w Brazylii nie mogło się odbyć. Tym razem gospodarzem tej inicjatywy będzie Sztokholmstolica Szwecji, w której PGL ulokował swój produkt. Na ten moment nie wiadomo, czy będzie możliwość przybycia na miejsce kibiców, jednak pula nagród ma wynieść $2.000.000.

Pierwsze pary meczowe FLASHPOINT 3:

10.05, poniedziałek:

  • 18:00 – Vitality vs DBL PONEY
  • 21:00 – Astralis vs OG

11.05, wtorek

  • 18:00 – BIG vs Complexity
  • 21:00 – fnatic vs mousesports

12.05, środa

  • 18:00 – Heroic vs Sprout
  • 21:00 – G2 vs FaZe Clan

14.05, piątek

  • 18:00 – Ninjas in Pyjamas vs Anonymo Esports
  • 21:00 – FunPlusPhoenix vs HYENAS

Szerszą relację przedsięwzięcia będzie można śledzić na kanałach GG League, Fantasyexpo oraz stronie esportnow.pl.

Facebook

Twitter

Instagram