Realizacje transmisji

Wejdź ze swoją transmisją na wyższy poziom

Stream jest wizytówką każdego wydarzenia. Nie tylko rozgrywek gamingowych, ale także konferencji, targów czy paneli dyskusyjnych. Od początku działalności przeprowadziliśmy ponad 100 transmisji i realizacji na żywo, docierając do kilkudziesięciu milionów użytkowników. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem sprzętowym oraz doświadczoną kadrą realizatorów.

Eventy Online

W czasie pandemii życie zawodowe wielu z nas przeniosło się w sferę online. Nasze duże doświadczcenie w zakresie produkcji transmisji online wykorzystujemy na polu nie tylko gamingowym, ale również eventowym.
Takowe transmisje przeprowadzaliśmy w ostatnim czasie dla wielu podmiotów:

Wydarzenia technologiczne

W czasach pandemii wiele firm przeniosło się do pracy w domu, czyli tzw. "home office". Nie inaczej wygląda to z transmisjami nowych produktów, czy konferencji, w których dana marka chce się pokazać światu, a musi to zrobić internetowo.
Taką transmisję przeprowadziliśmy ostatnio m.in dla:

Turnieje gamingowe i esportowe

W ciągu 3 lat działalności przeprowadziliśmy kilkadziesiąt transmisji z ważnych turniejów esportowych rozgrywanych w różnych zakątkach globu. Oglądalność wielu z nich przekroczyła milion odbiorców. Posiadamy ogromne doświadczenie, zaplecze sprzętowe oraz kadrę ekspertów, komentatorów, dzięki czemu projekty realizujemy na poziomie światowym.
Przymując zlecenie, czy prawa do transmisji, chcemy robić to najlepiej jak się tylko da, co zawze docenaiją organizatorzy, a dowodami na to są statystyki, czy też zasięgi.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

lub

Skontaktuj się z Nami przez
formularz kontaktowy

Napisz do nas