#RoadtoGGL18: Warszawa

Eliminacje zakończone, drabinka rozlosowana – Road to GG League 2018 #1 Warszawa

Road to GG League 2018 #1 Warszawa – znamy turniejową drabinkę

W poniedziałek poznaliśmy ostatniego uczestnika turnieju Road To GG League 2018: #1 Warszawa. Dziś z kolei rozlosowaliśmy pary ćwierćfinałowe i układ drabinki. Kogo będziecie mogli zobaczyć na żywo na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie 8 kwietnia? Odpowiedź poniżej. 

Drużyny CS: GO na LAN’ie

Oprócz zaproszonych PRIDE Academy oraz Codewise Unicorns, pozostałe drużyny musiały przejść wymagające eliminacje online. Tygodniowe zmagania zweryfikowały formę prawie 40 zespołów. Byliśmy świadkami niejednej niespodzianki (jak choćby porażka Solaris Esports z mixem “Sztosy”). Ostatecznie sloty na warszawski turniej wywalczyli:

  • EVOLVE by ITHardware.pl
  • Illuminar Gaming
  • Valkiria Gaming
  • CATZ
  • Sztosy
  • Be Like Pro

Cieszymy się, iż na turniej offline, oprócz znanych polskich składów, dostało się także kilka zupełnie amatorskich teamów, zbitki znajomych pasjonujących się CS:GO. Taka bowiem była idea naszej organizacji od początku. GG League powstało, aby otworzyć świat esportu dla wszystkich. Nie tylko dla profesjonalistów. Kto wie – może któryś z amatorskich zespołów sprawi sensację i awansuje do finałów #GGL2018.

Drabinka turnieju CS:GO

Format turnieju to drabinka single elimination. Oprócz ćwierćfinałów, półfinałów i finałów, rozegramy również mecz o 3 miejsce. Losowanie odbyło się na żywo, na naszej facebookowej stronie. Chcecie obejrzeć je z odtworzenia? Kliknijcie tu -> 

Pary 1/4 finału

PRIDE Academy vs Be Like Pro

Sztosy vs CATZ

Valkiria Gaming vs Illuminar Gaming

EVOLVE by ITHardware.pl vs Codewise Unicorns 

road to gg league warszawa drabinka

 

Kto wygra, zgarnie 5 tysięcy złotych i awansuje na czerwcowe finały GG League 2018? Dowiemy się już 8 kwietnia. Wszystkich serdecznie zapraszamy na Stadion Wojska Polskiego w Warszawie przy Ulicy Łazienkowskiej. Chcesz uzyskać akredytację? Napisz do nas ->

Nie tylko CS:GO

Weekend z esportem na stadionie Legii nie ograniczy się wyłącznie do CS:GO. Przeprowadzimy również turniej FIFA 18 na konsolach PlayStation 4. Zapisy do tego turnieju wystartują już lada dzień na wydarzeniu na portalu Facebook.

Dopiszcie się do wydarzenia na Facebooku (tutaj ->) i bądźcie na bieżąco. Ogłosimy jeszcze wielu ciekawych gości i atrakcji na miejscu!

Do zobaczenia w Warszawie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *