road to ggl2018

Road to GG League 2018 – rozpoczęliśmy zapisy!

Road To GG League – wystartowały zapisy!

Rozpoczęliśmy zapisy do cyklu turniejów eliminacyjnych o nazwie Road To GG League 2018! Wiosną zorganizujemy LANy w 4 dużych miastach w Polsce. W ten sposób wyłonimy uczestników wielkiego święta esportu w Poznaniu, który będzie miał miejsce w drugim tygodniu czerwca na INEA Stadionie. Już teraz możesz zapisać swój team!

Format turniejów Road To GG League 2018

Przed każdym turniejem LAN rozegramy eliminacje online z których 6 najlepszych drużyn otrzyma slot do turnieju offline. Dodatkowo w każdym mieście będą czekać na przeciwników 2 zaproszone, znane Polskie składy. O tym które składy pojawią się w danym mieście będziemy informować na bieżąco na naszym facebookowym fanpage’u.

Pula nagród każdego turnieju wynosi 10 000 zł + nagrody rzeczowe. Dodatkowo 4 zwycięzców z poszczególnych miast otrzyma slot na finały GoodGame League 2018 w Poznaniu.

Nie zabraknie także gratki dla fanów elektronicznej piłki kopanej. Imprezą towarzyszącą cyklu będzie FIFA 18 cup. Tytuł ten propagujemy mocno w Poznaniu, organizując dotychczas 5 mini-lanów. W Warszawie, Gdańsku, Opolu i Zielonej Górze rozegramy turniej z miejscami dla 96 osób, do których dyspozycji oddamy ponad 10 konsol PS4.

Gdzie będziecie mogli oglądać CS: GO na żywo tej wiosny?

Wybór 4 miast był niezwykle trudny, aczkolwiek udało nam się podjąć ostateczną decyzję. Turnieje cyklu Road To GG League 2018 odbędą się w Warszawie, Opolu, Gdańsku oraz Zielonej Górze. Poniżej znajdziecie szczegółowy terminarz tych wydarzeń.

#1. Warszawa

Eliminacje Online: 19 -23 Marca 

Turniej LAN: 8 Kwietnia (Stadion Wojska Polskiego przy ulicy Łazienkowskiej)

#2. Opole

Eliminacje Online: 9-15 Kwietnia 

Turniej LAN: 5-6 Maja (Arena Opole)

#3 Gdańsk

Eliminacje Online: 23-29 Kwietnia 

Turniej LAN: 19-20 Maja

#4 Zielona Góra

Eliminacje Online: 7-13 Maja

Turniej LAN: 2-3 Czerwca

Ostatni przystanek – Poznań

Celem Road To GG League 2018 jest przede wszystkim promocja esportu na terenie całego kraju. To jeden z nadrzędnych celów GG League. Jedak dla drużyn i uczestników, oprócz gratyfikacji finansowej, targetem jest slot na finały w Poznaniu. Pula nagród turnieju finałowego wyniesie aż 100 tysięcy złotych! Jak na Polskie LANy jest to wręcz kosmiczna kwota. Dla graczy dodatkową gratką będzie na pewno możliwość prezentacji się przed tłumem fanów. W tym roku na INEA Stadionie spodziewamy się nawet 5 tysięcy widzów.

Zapisy

Już dziś możesz zapisać swój team CS: GO do eliminacji na wybrany LAN. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy dostępny pod tym linkiem 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *