road to ggleague warszawa

Road to GG League 2018 #1 Warszawa – zaczynamy rozgrywki

Road To GG League – zaczynamy rozgrywki online!

Zakończyły się zapisy do eliminacji pierwszego turnieju Road to GG League 2018! W najbliższym tygodniu (19-23.03) 38 zespołów powalczy o 6 miejsc w turnieju CS:GO Road to GG League 2018 #1. Warszawa, którego stawką będzie awans na Finały GG League z pulą nagród 100.000 zł!

Eliminacje Online

Przed każdym turniejem LAN rozegramy eliminacje online z których 6 najlepszych drużyn otrzyma slot do turnieju offline. Dodatkowo w każdym mieście będą czekać na przeciwników 2 zaproszone, znane Polskie składy. O tym, które składy pojawią się w danym mieście będziemy informować na bieżąco na naszym facebookowym fanpage’u.

Pula nagród każdego turnieju eliminacyjnego Road To GG League 2018 wynosi 10 000 zł + nagrody rzeczowe. Dodatkowo 4 zwycięzców z poszczególnych miast otrzyma slot na finały GoodGame League 2018 w Poznaniu.

Eliminacje do pierwszego turnieju zaczynają się już w nadchodzącym tygodniu. Drużyny zostały już przez nas rozlosowane i powalczą w systemie pucharowym z podwójną eliminacją. Zgłosiłeś swój team do eliminacji? Poniżej sprawdzisz terminarz eliminacji i drabinkę rozgrywek.

-> Drabinka turnieju dostępna jest tutaj .

Informacje dla uczestniczących drużyn

Rozgrywki prowadzone będą przez stronę allplay.pl. Wszystkie drużyny zostaną dodane do turnieju w poniedziałek. Przed każdym meczem, map veto odbędzie się w pokoju meczowym, gdzie admini udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Prośby lub pytania związane z rozgrywkami, prosimy kierować na maila: info@ggleague.pl w tytule podając nazwę drużyny oraz czego dotyczy prośba (np. Mecz dużyna x vs drużyna y).

Zapisy

Przy okazji przypominamy, że cały czas trwają zapisy do kolejnych turniejów eliminacji. Możecie nadal zapisać swój zespół na eliminacje do Opola, Gdańska oraz Zielonej Góry. Więcej informacji dostępne jest pod linkiem.

Jeden cel

Targetem dla każdej z drużyn jest slot na finały GoodGame League 2018 w Poznaniu. Pula nagród turnieju finałowego wyniesie ponad 100 tysięcy złotych! Finały zostaną rozegrane tuż przed okresem wakacyjnym na 40-tysięcznym INEA Stadionie w stolicy Wielkopolski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *