gg league 2018 finały

Podsumowanie drugiej edycji rozgrywek Good Game League

Podsumowanie drugiej edycji Good Game League

Po raz kolejny Stadion Miejski w Poznaniu okazał się dla nas bardzo gościnny. Spędziliśmy tam prawie tydzień ostro pracując i szykując się na niesamowite emocje, których finał dostarczył nam aż nadto. Mimo silnych drużyn z całej europy to x-kom team, ku uciesze publiczności, sięgnął po zwycięstwo w turnieju CS: GO.

Finały turnieju CS:GO z pulą 100 000 zł

W turnieju głównym wzięło udział 12 silnych drużyn, z czego 4 z poza Polski. Największą niespodzianką od samego początku turnieju była postawa x-kom teamu, który wyszedł z grupy śmierci odsyłając do domu takie teamy jak Fragsters i Team Kinguin. W pozostałych grupach nasze rodzime składy musiały uznać wyższość gości z zagranicy. Ostatecznie pary półfinałowe prezentowały się następująco:

Alternate aTTaX – Valiance 2:0 (16:6 mirage, 16:10 train)

x-kom Team – Windigo Gaming 2:0 (16:14 train, 16:14 cache)

 

W wielkim finale, którego stawką był puchar oraz 50 000 zł, zmierzył się x-kom oraz niemiecki skład Alternate aTTax. Było to widowisko pełne zwrotów akcji i emocji, z gorącym dopingiem ze strony polskiej publiczności. Wierzymy, że doping nie był bez znaczenia, gdyż poniósł on Polski skład do spektakularnego zwycięstwa!

WYNIK FINAŁU GG LEAGUE 2018

x-kom Team – Alternate aTTaX 2:1 (6:16 overpass, 19:16  mirage, 16:14  train)

MVP TURNIEJU

Patryk “Patitek” Fabrowski

 

 

[wp_blog_designer]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *