eliga gg league

Otrzymaliśmy znak jakości ELIGA!

Good Game League ze Znakiem Jakości ELIGA

Niezwykle miło nam poinformować, że jako pierwsza organizacja w Polsce zostaliśmy wyróżnieni Znakiem Jakości ELIGA. Dołączyliśmy tym samym do prestiżowego grona turniejów spełniających wymogi rywalizacji na najwyższym poziomie. Włączenie do Programu Promocyjnego Znak Jakości ELIGA ogłoszono podczas niedzielnego inauguracyjnego turnieju bieżącej edycji, rozgrywanego na stadionie Legii Warszawa.

eliga goodgame league

Czym jest znak jakości ELIGA?

Znak Jakości ELIGA jest przyznawany przez przedstawicieli drużyn Team Kinguin, PRIDE, Izako Boars i AGO Esports jako odpowiedź na nierówny, w ocenie zawodników, poziom wydarzeń esportowych. Wydłużająca się lista turniejów docenianych przez ELIGA to dowód na wzrost świadomości, że budżet i promocja to nie wszystko. Coraz większą wagę organizatorzy zaczynają przykładać do kwestii kluczowych dla graczy, takich jak zwrot kosztów dojazdu, dogodny terminarz czy logistyka i maksymalny komfort uczestników.

„Znak Jakości otrzymują turnieje stanowiące wzór, m.in. z punktu widzenia poziomu rywalizacji i organizacji, w tym – kompetentnych administratorów i sędziów. Kolejne wyróżnienie to efekt nieprzerwanego zaangażowania najbardziej utytułowanych polskich drużyn esportowych w rozwój krajowej sceny rozgrywek” – podkreśla Jakub Paluch, prezes zarządu ELIGA.

„Jesteśmy szczęśliwi, że mimo krótkiego stażu naszej organizacji, udało nam się już uzyskać w branży wizerunek podmiotu rzetelnego. Znak Jakości ELIGA to uznanie dla pracy, którą wykonujemy na rzecz polskiego esportu. Nie zapominamy jednak, że to zarazem jeszcze wyżej zawieszona poprzeczka. Tak prestiżowe wyróżnienie jest motywacją do dalszego działania i udowadniania, że na nie zasługujemy” – zaznacza Mateusz Matysiak, organizator Good Game League.

Najwyższe standardy

Patronat ELIGA umożliwi współpracę w zakresie m.in. kompleksowych regulacji prawnych i regulaminów, wdrożenia optymalnego systemu rozgrywek czy walki z dopingiem technologicznym. ELIGA będzie jednocześnie drugą instancją odwołań od decyzji sędziów, których rola podczas turniejów ma być jasno naświetlona. Wspólne przedsięwzięcie ma na celu m.in. dążenie do najlepszych warunków dla uczestników turniejów i równą technicznie rywalizację.

Good Game League organizuje turnieje offlline dla czołowych graczy w Polsce, będąc jednym z najszybciej rozwijających się podmiotów esportowych w kraju. Dzięki przyznanemu wyróżnieniu, GG League będzie mogła posługiwać się Znakiem Jakości ELIGA, potwierdzającym uczestnictwo w prestiżowym programie usług i produktów wspierających profesjonalnych zawodników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *