Pierwszy turniej sezonu Good Game League 2019

 

Gamingowa wiosna na Łazienkowskiej

Sezon Good Game League 2019 rozpocznie się w Warszawie, na stadionie Legii – przy ulicy Łazienkowskiej 3, w dniach 23-24 marca. Przy współpracy z Legia eSports, już po raz drugi rozgrzejemy stadion do czerwoności. Tym razem wydarzenie nosić będzie nazwę “Ł3 GAMING CONVENTION”. Impreza potrwa dwa dni, a jej głównym punktem będzie turniej CS:GO, którego zwycięzca zgarnie przepustkę na lipcowe finały Good Game League 2019 (13-14 lipca, Stadion POZNAŃ). Warto przypomnieć, że pula nagród w turnieju finałowym wyniesie prawie 500 tysięcy złotych!

Do stolicy zawita 8 najlepszych drużyn CS:GO z Polski oraz Europy

4 zespoły otrzymają zaproszenie od organizatorów, a kolejna czwórka powalczy o miejsce w bezpłatnych kwalifikacjach online. Zapisy startują już dziś, a więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem: https://bit.ly/2VkgrbF

Ł3 Gaming Convention to nie tylko CS:GO

Przy Łazienkowskiej zobaczymy m.in. rozgrywki FIFA 19, strefę Free2Play oraz EXPO, animowane, specjalnie przygotowane miejsce dla rodzin oraz wiele innych atrakcji!

Drużyny biorące udział w turnieju eliminacyjnym CS:GO w Warszawie powalczą o pulę blisko 20 tysięcy złotych. Przypomnijmy, że rok temu to drużyna Codewise Unicorns wywiozła z Warszawy bilet do wielkiego finału, a na drugim miejscu uplasowało się Pride Academy.

Kto zwycięży tym razem? Odpowiedź na to pytanie poznamy w pierwszą niedzielę wiosny!

Dzięki partycypacji w programie “Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny” wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny!

Więcej o programie na stronie polskazobaczwiecej.pl

 

weekend za pol ceny