gg league 2018

GG League 2018 – finały już 16-17 czerwca na INEA Stadionie w Poznaniu!

GG League 2018

16 i 17 czerwca rozgrywki esportowe ponownie zagoszczą na poznańskim stadionie. Odbędzie się tu turniej GG League 2018 z łączną pulą 110 000 zł. Obecność potwierdziły znane międzynarodowe i polskie drużyny CS: GO, a także gwiazdy polskiej sceny gamingowej. Imprezę skomentuje Piotr “izak” Skowyrski, a na gości oprócz emocji esportowych czeka festiwal foodtrucków i obszerna strefa expo. Zapowiada się fantastyczny weekend.

Finały rozgrywek CS: GO

Najważniejszym wydarzeniem weekendu będą finały rozgrywek CS: GO. Pula nagród tego turnieju wyniesie 100.000 zł! Dzięki temu, na scenie Inea Stadionu, zobaczymy znakomite drużyny nie tylko z Polski, ale także z pozostałej części Europy. Teamy zostały podzielone na 4 grupy drogą losowania. Najlepsza drużyna z każdej grupy awansuje do fazy play-off

Grupy GG League 2018:

GRUPA A

 • Valiance
 • PACT
 • Illuminar Gaming

GRUPA B

 • Windigo Gaming
 • Pompa Team
 • Codewise Unicorns

GRUPA C

 • Alternate attax
 • PACT
 • VEX.Esport

GRUPA D

 • Fragsters
 • Team Kinguin
 • x-kom team

W sobotę zostaną rozegrane mecze fazy grupowe. Mecze fazy pucharowej odbędą się w niedzielę. Finał przewidywany jest na godzinę 18. Zaraz po jego zakończeniu odbędzie się ceremonia wręczenia nagród.

Turniej FIFA 18

16 czerwca w godzinach przedpołudniowych rozpoczną się eliminacje do turnieju FIFA18. Organizatorzy przewidzieli 96 miejsc dla uczestników. Zapisy będą prowadzone wyłącznie na miejscu. 6 najlepszych graczy otrzyma slot do niedzielnego turnieju głównego z pulą nagród 10 000 zł. Skład finałów uzupełni 10 zawodowych graczy – m.in. Bartosz “Bartas” Tritt, Marcin “MRN” Sczes, Kamil ‘Riptorek’ Soszyński czy Bartosz “Bejott” Jakubowski a scenę poprowadzi Robert “Lisekhd” Liszka.

GG League 2018 to nie tylko rozgrywki esportowe

Czas między meczami kibicom umilać będzie multum atrakcji na miejscu. Organizatorzy do dyspozycji oddadzą strefę Free2play, gdzie każdy będzie mógł zagrać w swoje ulubione tytuły gamingowe, wziąć udział w konkursach i turniejach 1vs1. Nie zabraknie też czegoś dla fanów wirtualnej rzeczywistości, którzy będą mogli skorzystać ze Strefy VR. Z kolei przed stadionem powstanie strzelnica ASG. Goście będą tam mogli postrzelać z replik broni znanych im z CS: GO, przenosząc się mentalnie w świat tej gry.

Całość dopełnią spotkania znanych postaci z fanami polującymi na zdjęcia i autografy. Wspólną fotę będzie można zrobić z izakiem, TaZem, Isamu, Sajem i innymi influencerami.

Zlot Foodtrucków pod Stadionem

Obok wejścia na #GGL2018 powstanie ogromna strefa FoodTrucków. Przez cały weekend gości nakarmi ponad 20 trucków. Strefa z piwami kraftowymi oraz naturalnymi sokami ukoi z kolei pragnienie. Zlot patronatem obejmie Maciej Blatkiewicz z blogu Maciej.je. Będzie go można spotkać na miejscu i porozmawiać o tym, co wszyscy lubimy najbardziej – o jedzeniu.

Inea Stadion dla widzów otworzy się 16 czerwca o godzinie 10. Dzień wcześniej zostanie zorganizowany media day dla dziennikarzy i sponsorów. Akredytacje i wstęp na media day można zdobyć pod tym linkiem ->

Partnerami turnieju są: HyperX, Optimus, SPC Gear, RedBull, GoldenFive, allmeblo. Turniej organizuje GoodGame League.

Bilety od 10 zł dostępne są na stronie ticketos.pl ->

Więcej informacji na stronie wydarzenia -> 

#GGL 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *