GGLeauge.pl

Dlaczego warto wejść w esport?

 • Dynamiczny wzrost

  Esport to jeden z najdynamiczniej rozwijających się rynków. Według statystyk segment ten wzrasta w tempie około 20% rocznie.

 • Bezpieczeństwo inwestycji

  Marki ochoczo wchodzą w rozgrywki gamingowe, gdyż dzięki dużemu wzrostowi rynek ten daje im pewność zwrotu z inwestycji.

 • Milionowe grupy docelowe

  W Polsce 6,1 mln osób interesuje się esportem. 2,8 mln to tak zwani entuzjaści - przyswajający treści przynajmniej raz w miesiącu. Pomożemy Ci do nich dotrzeć!

 • Idealna grupa wiekowa

  Polską widownię dominuje grupa wiekowa 21-35 lat, sięgającą aż 47% wszystkich fanów. Są to osoby posiadające już swój kapitał, bardzo aktywni konsumenci na rynku.

 • Duża wartość rynku

  W 2016 roku wartość rynku w Polsce wyniosła ok. 40 mln złotych, a w 2018 roku sięgnie nawet 52 mln złotych. Liczby te pokazują stały i prężny rozwój.

 • Modny segment

  Co raz więcej firm wspiera esport nie tylko ze względu na pewność inwestycji, ale także patrząc na pozytywne rezultaty PR-owe. o idealny moment na wprowadzenie swojej marki w ten segment.

Autorskie turnieje

Stworz własny turniej

GG League to nie tylko nasze autorskie turnieje. Dla partnerów jesteśmy w stanie zaprojektować, wypromować oraz przeprowadzić ich własne wydarzenie esportowe. Dysponujemy szerokim zapleczem sprzętowym oraz najlepszymi specjalistami w branży, dzięki możesz mieć pewność, że Twoje wydarzenie zakończy się w 100% sukcesem.

Zaufali nam

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

lub

Skontaktuj się z Nami przez

formularz kontaktowy

Napisz do nas