Nie tylko lanem organizacja żyje

Przygotowaliśmy dla Was regularną i solidną porcję dobrego CS’a. Przedstawiamy nasz nowy produkt – King of the Hill! Nowe rozgrywki CS:GO od GG League.

O co chodzi?

  • Regularne cotygodniowe rozgrywki CS:GO;
  • Znane i mniej znane, świeże polskie składy;
  • Transmisja online na oficjalnym kanale GG League

Zasady:

  • Gramy co tydzień o 1.000 zł;
  • Jeden mecz Bo3;
  • Zwycięzca bierze pulę i zostaje na ‘szczycie’;

Zmieniamy scenę CS: GO!

King of the Hill ma na celu wprowadzenie powiewu świeżości na polskiej scenie CS:GO (na razie, więcej tytułów wkrótce, hic!). Rozgrywki będą odbywać się w trybie ciągłym. Naszym celem jest dojście do poziomu cotygodniowego clasha, podczas którego Król Wzgórza zmierzy się z wybranym przez naszą społeczność pretendentem. Na czym będzie polegać wybór? Przygotujemy listę teamów chcących wziąć udział w naszej zabawie. Lista oparta będzie na podstawie terminu zgłoszeń. Co poniedziałek przedstawimy na naszym facebookowym fanpage’u listę 3 drużyn spośród których to WY wybierzecie pretendenta. Gra oczywiście drużyna która uzyska najwięcej głosów, drugie miejsce przechodzi do następnego głosowania, a przegrany… spada na koniec listy oczekujących. Podobny los spotka przegranego meczu o szczyt – przegrywasz, spadasz na sam dół. Wygrywasz, zgarniasz pulę i tytuł, którym możesz szczycić się przynajmniej przez następny tydzień.

Wyniki rozgrywek

TYDZIEŃ #1 –  Off-Mode 2 – 1 PRIDE Academy

TYDZIEŃ #2 – Tomorrow.gg 2 – 1 Off-Mode

TYDZIEŃ #3 – SEAL Esports 2 – 0 Tomorrow.gg

TYDZIEŃ #4 – SEAL Esports 2 – 0 Pompa Team

TYDZIEŃ #5 – SEAL Esports 2 – 0 Pompa Team Academy

TYDZIEŃ #6 – SEAL Esports 2 – 0 M1 Gaming

TYDZIEŃ #7 – SEAL Esports vs Codewise Unicorns

Oglądaj poprzednie spotkania

Na naszych kanałach w mediach społecznościowych możecie oglądać zapisy całych spotkań cyklu oraz wybranych fragmentów z najlepszymi akcjami. Odwiedzając social media nie zapomnijcie zostawić nam subskrypcji!

– > YouTube

-> Twitch

Zapisy

Drużyny chętne na udział w rozgrywkach, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: info@ggleague.pl. Oferta skierowana jest do organizacji (dużych i małych) i będziemy wnikliwie analizować zgłoszenia.

Cheers!