GG League 2018: 16-17.06 INEA Stadion w Poznaniu stanie się mekką esportu

gg league 2018

Zeszłoroczny debiut stadionowy GG League spotkał się z pozytywnym odzewem, dlatego w tym roku wracamy w to samo miejsce. Tym razem impreza będzie miała tytuł GG League 2018. Esport ponownie zagości na największym obiekcie sportowym w zachodniej Polsce! Dla zawodników oraz widzów przygotowane zostaną aż 3 sceny na których toczyć się będzie rywalizacja na najwyższym poziomie. Scena główna stanie na murawie stadionu i będzie miała niemalże 400 metrów kwadratowych powierzchni! 2 pozostałe zostaną umieszczone w strefach biznesowych za trybunami. 

Strefy expo i rozrywki – wypełniacze czasu między meczami

Na terenie imprezy nie zabraknie rozrywek dla odwiedzających. Oprócz kilku stref free2play, przygotujemy dla gości również miejsce spotkań z gośćmi specjalnymi wydarzenia, strefę VR, strzelnicę ASG, otwarte, bezpłatne turnieje w popularne tytuły esportowe, festiwal foodtrucków, muzykę na żywo i wiele innych atrakcji. Chcemy, aby nie był to jedynie turniej esportowy, a prawdziwy festiwal dla miłośników gamingu.

Finały rozgrywek CS:GO

gg league

Najważniejszym wydarzeniem weekendu będą finały rozgrywek CS: GO. Pula nagród tego turnieju wyniesie 100.000 zł! Dzięki temu, na scenie Inea Stadionu, zobaczymy najlepsze drużyny nie tylko z Polski, ale także z pozostałej części Europy. Do zmagań staną znane teamy zaproszone przez organizatorów oraz młodsze, często amatorskie składy, które zakwalifikują się poprzez cykl mniejszych LANów – Road to GG League. Już w maju dowiecie się kogo będziecie mogli zobaczyć w akcji podczas #GGLeague18

Festiwal Food-Trucków

zlot foodtrucków gg league

Pod stadionem postawimy kilkanaście najsmaczniejszych food-trucków z Wielkopolski. Oprócz emocji esportowych będziecie mogli spróbować wyśmienitych potraw. O jakość i poziom „budek” zadba, podobnie jak w zeszłym roku, znany blogger i entuzjasta jedzenia – Maciej.je. Możecie mieć więc pewność, że każda z serwowanych tam potraw będzie niezwykłym doznaniem dla podniebienia.

Nie może Was zabraknąć!

Wstęp na event będzie częściowo bezpłatny. Stosujemy bowiem znany z Katowic model, dzięki któremu każdy z Was będzie mógł wziąć udział w  święcie polskiego esportu za darmo. Bilety premium, podobnie jak w zeszłym roku, dostępne będą w serwisie ticketos.pl w cenie już od 10zł. Szczegółowe informacje na temat wejściówek VIP i premium podamy w połowie kwietnia.